logo
Наша місія - забезпечувати якісне і достойне туристичне обслуговування навіть найвибагливішому туристу, максимально реалізуючи потреби наших клієнтів.
+38(099)-358-18-19
+38(098)-103-56-56
moreturiv.com.ua@gmail.com
 

❤️💥Калейдоскоп ГАРНИХ НОВИН продовжуються!✈️

Турагенція «МОРЕ ТУРІВ» Івано-Франківськ / Актуальне  / ❤️💥Калейдоскоп ГАРНИХ НОВИН продовжуються!✈️

❤️💥Калейдоскоп ГАРНИХ НОВИН продовжуються!✈️

Аеропорти Шарм-Ель-Шейх і Хургади вже приймають внутрішні рейси і готуються приймати і Україну!
🤞 Передбачувана дата відновлення авіасполучення – 1.07.2020!

👉🏻По словами міністра туризму Єгипту, зараз йдуть переговори про відкриття кордону з 1-го липня з 20 країнами, серед яких:
🔸 Німеччина
🔸 Великобританія
🔸 Польща
🔸 УКРАЇНА
🔸 Білорусія
💎В Єгипті відновилася робота готелів, але лише для внутрішнього ринку. Влада країни розповіли, на яких умовах повернеться в країну іноземний туризм.
💎Міністр туризму Халед Аль-Анані інспектує курортні готелі: сертифікати “здоров’я” обіцяють видати тільки тим, хто на 100 відсотків дотримується всіх вимог. Тим готелям, хто ризикне відкритися без дозволу, загрожує відкликання ліцензії.
Заявки на отримання “антивірусних” сертифікатів подали 173 місця розміщення:
💎По словами Аль-Анані, “бездоганне виконання” готелями всіх вимог разом зі зниженням кількості нових заражень Covid-19 в країні є основними умовами для повернення іноземних гостей в Єгипет.
🏖На базі внутрішнього туризму влада країни хоче відпрацювати “антивірусні” протоколи. Як мінімум, в найближчі 4 тижнів готелю працюватимуть тільки для місцевих жителів. На початку липня ця практика буде проаналізована і буде прийнято рішення про перезапуск іноземного туризму.

Будьте в курсі актуальних новин разом із турагенцією “Море турів” !

 

# Єгипет # новини # Україна # туристи# відновлення # туризму # Шарм # Хургада