logo
Наша місія - забезпечувати якісне і достойне туристичне обслуговування навіть найвибагливішому туристу, максимально реалізуючи потреби наших клієнтів.
+38(099)-358-18-19
+38(098)-103-56-56
moreturiv.com.ua@gmail.com
 

💥ТУРЕЧЧИНА ПЛАНУЄ ВІДКРИТИ ТУРИСТИЧНИЙ СЕЗОНі!🎉

Турагенція «МОРЕ ТУРІВ» Івано-Франківськ / ТУРЕЧЧИНА  / 💥ТУРЕЧЧИНА ПЛАНУЄ ВІДКРИТИ ТУРИСТИЧНИЙ СЕЗОНі!🎉

💥ТУРЕЧЧИНА ПЛАНУЄ ВІДКРИТИ ТУРИСТИЧНИЙ СЕЗОНі!🎉

Як повідомляє, Rzeczpospolita, спочатку турецькі готелі відкриють свої двері для місцевих жителів. Але вже в червні країна планує запросити іноземних мандрівників. Як заявив міністр культури і туризму Мехмет Ерсой, це будуть туристи з країн, де епідемія піде на спад.
Згідно з планами турецької влади, з 12 червня стартують міжнародні чартерні рейси, в тому числі з Німеччини і Центральної Європи.
 
У готелях будуть запроваджені певні норми:
☑️Готель зможе прийняти 50% від максимальної кількості гостей на яких він розрахований. Це потрібно для того, щоб уникнути натовпу в кімнатах, коридорах, ліфтах, загальних просторах та тісноти на пляжах.
☑️Усі готелі, які планують приймати туристів у цьому сезоні, повинні пройти обов’язкову сертифікацію. Сертифікат на чистоту «Без коронавіруса» .
☑️У готелях збільшиться кількість медичного персоналу. Медичний кабінет буде мати набір необхідних лікарських засобів та швидкі тести для діагностики коронавірусної інфекції.
☑️На входах до готелю персонал у захисному одязі буде вимірювати температуру. Також таким чином щодня буде обстежуватися персонал.
☑️Співробітники кухні будуть носити рукавички, маски, фартухи, калоші та захисні ковпаки.
☑️Значно збільшиться кількість покоївок, прибиральниць та офіціантів, для того щоб впоратися зі зростаючою потребою в прибиранні обладнання та дезінфекції приміщень.
☑️Кімнати можна буде зайняти лише через 12 годин після попереднього виселення.
☑️Готелі зосередять свою увагу на регулярній дезінфекції часто використовуваних поверхонь, таких як дверні ручки, поручні, панелі ліфтів, сенсорні екрани та прилавки.
☑️Під час прибирання номерів також будуть дезінфікуватися чайники, пульти телевізорів та кондиціонери.
☑️Якщо у когось діагностовано інфекцію, його кімната буде спеціально дезінфікована і не буде зайнята іншими гостями протягом 72 годин.
☑️У конференц-залах крісла розміщуватимуться на відстані 80 см одне від одного, а на вході будуть розміщені дезінфікуючі засоби.
 
🌞Будуть запроваджені конкретні правила щодо басейнів, пляжів, спа, розваг:
☑️Кількість лежаків на пляжах та поблизу басейнів буде зменшена вдвічі, а відстань між ними збільшиться до безпечних 1,5-2 метрів.
☑️Готелі зможуть запропонувати окремі місця для відпочинку сімей. Це будуть невеликі огороджені ділянки пляжів або садів готелів, де члени родини будуть засмагати без контакту з іншими гостями.
☑️Персонал також буде носити захисний одяг у зоні басейну. Для очищення води у відкритих та внутрішніх басейнах будуть застосуватися наступні дози хлору – 1-3 проміле і 1-5 проміле відповідно.
☑️Туалети та душові будуть регулярно чиститися та дезінфікуватися.
☑️Перш ніж зайти до басейну, кожному гостю доведеться прийняти душ.
☑️Поблизу басейнів і на пляжах будуть розміщені дошки, на яких вказуватиметься як поводитися під час відпочинку в цих місцях.
☑️Цього року спа-салони та фітнес-салони будуть закриті в готелях.
☑️Усі нічні клуби та дискотеки за межами готелів також залишатимуться закритими.
☑️Готелі обмежать кількість розважальних і спортивних програм. Але не треба буде їх повністю закривати.
 
🍾🍓🍰All inclusive
Послуга All inclusive залишиться в готелях. Проте формат обслуговування гостей буде дещо змінено – формату повністю відкритого фуршету не буде. Однак про обмеження доступу до їжі не йдеться.
Ось основні зміни щодо All inclusive:
☑️Перед входом до ресторану будуть встановлені дезінфікуючі засоби.
☑️Столи в ресторанах і барах будуть розміщені на відстані щонайменше 1,5 метра один від одного.
☑️В буфетах на підлозі будуть нанесена розмітка, щоб між гостями зберігався необхідний простір.
☑️Їжа буде викладена у прозорій або скляній тарі, щоб гості її бачили і зайвий раз не чіпали кришки. Будуть спеціальні отвори, через які можна буде дістати їжу на тарілку.
☑️Їжу доведеться брати власною ложкою чи виделкою або її накладатиме персонал.
☑️Їжа, наприклад, на грилі на вечерю, і надалі буде надаватися персоналом на безпечній відстані від гостя. Туристу потрібно буде поставити тарілку на стіл і згодом забрати її з їжею.
☑️Замість солонок і перечниць на столах з’являться спеції в одноразових упаковках. Також же чином буде подаватися цукор і зубочистки.
☑️Напої буде роздавати персонал. При цьому гості чекатимуть у черзі, зберігаючи безпечну відстань один від одного.
☑️Не буде самообслуговування кави та чаю, а також дозаторів для води. Всі напої, холодні та гарячі, роздаватимуть у барах, де буде працювати персонал у захисному одязі.
 
👉http://moreturiv.com.ua
👉https://www.facebook.com/More.Turiv.m.IF
👉https://www.instagram.com/moreturiv_ivanofrankivsk