logo
Наша місія - забезпечувати якісне і достойне туристичне обслуговування навіть найвибагливішому туристу, максимально реалізуючи потреби наших клієнтів.
+38(099)-358-18-19
+38(098)-103-56-56
moreturiv.com.ua@gmail.com
 

А ти знав🧐? 5 цікавих фактів, про які ти ніколи не замислювався❤️.

Турагенція «МОРЕ ТУРІВ» Івано-Франківськ / Актуальне  / А ти знав🧐? 5 цікавих фактів, про які ти ніколи не замислювався❤️.

А ти знав🧐? 5 цікавих фактів, про які ти ніколи не замислювався❤️.

☑️ Лінія, що залишає по собі літак є водяною парою. Широка лінія може бути ознакою наближення бурі, у той час як більш довга та вузька лінія свідчить про низький рівень вологи та гарну погоду.
☑️Відкрити двері літака під час польоту неможливо. Не дивлячись на чисельні сцени кінофільмів, знадобилося б декілька сильних чоловіків аби хоча б трохи посунути двері.
☑️ Найвища гора в світі, Мауна Кеа, розташована на Гаваях. ЇЇ висота приблизно в два рази перевищує базову висоту гори Еверест і, якщо виміряти від морського дна, становить більше 9753 метрів.
☑️ Ейфелева вежа – візитна картка Парижу, та, мабуть, всієї Франції. Особливо гарна ввечері з підсвіткою. Чи ви знали, що фотографувати та викладати у соц мережі світлини з підсвіткою незаконно? Так, це пов’язано за авторським правом на освітлення в нічний час. Денні фото викладайте скільки завгодно.
☑️. Всі верблюди в Тунісі – одногорбові. Причому вони не місцеві, а емігранти з Азії. Звичайний верблюд може розвивати швидкість до 20-25 км/г, а особлива порода – до 50 км/год.