logo
Наша місія - забезпечувати якісне і достойне туристичне обслуговування навіть найвибагливішому туристу, максимально реалізуючи потреби наших клієнтів.
+38(099)-358-18-19
+38(098)-103-56-56
moreturiv.com.ua@gmail.com
 

ЩО ПОТРІБНО ОБОВ’ЯЗКОВО ПОБАЧИТИ В МАРМАРИСІ

Турагенція «МОРЕ ТУРІВ» Івано-Франківськ / Актуальне  / ЩО ПОТРІБНО ОБОВ’ЯЗКОВО ПОБАЧИТИ В МАРМАРИСІ

ЩО ПОТРІБНО ОБОВ’ЯЗКОВО ПОБАЧИТИ В МАРМАРИСІ

Найпопулярніші із всіх екскурсій, які пропонуються в Мармарисі – Памуккале, Егейські острови, екскурсія до Грецького острова Родос.

«Бавовняні гори» ПОМУККАЛЕ
Коли потрапляєш в Помуккале, то здається природа збожеволіла – температура повітря +35, а ти стоїш ніби на засніженій вершині. Від білосніжних пагорбів сліпить очі, а ноги обпалюють струмочки гарячих мінеральних джерел.
З’явилась гора Памуккале сотні тисяч років тому. Через сильні землетруси тут утворилися розломи гірських порід, через які стали бити природні геотермальні джерела. Вода в джерелах перенасичена солями кальцію, який, випаровуючись, утворює тверді кальцієві відкладення. Згодом ці відкладення і сформували саму білу гору і невеликі тераси з водою. Білосніжний матеріал, яким покрита вся гора Памуккале, називається травертин . Вода у басейнах ніби парне молоко – біла і дуже тепла, а на дні скупчуються кальцієві солі, які з часом починають густіти і перетворюються в драглисту масу. Здається, що йдеш по якомусь теплому липкому тісту. Глибина басейнів зовсім невелика – в найглибших місцях не більше півметра. Екскурсія з Мармариса до Памуккале на людину коштує близько 40 доларів (включаючи комфортабельний автобус, сніданок і обід).

ЕГЕЙСЬКІ ОСТРОВИ
Екскурсія на яхті на Егейські острова – це шість зупинок на маленьких незаселених острівцях Егейського моря. При цьому море в шістьох бухтах переливається всіма відтінками блакитного. Найцікавіший – острів гірських диких козлів. Козли там дійсно присутні – доглянуті, довгошерсті та нахабні. На вершині острова знаходиться напівзруйнована церква, яка, як кажуть, належить до візантійського періоду. З цієї вершини відкривається неймовірний вид на сусідні острови. Взагалі на всій цій морській прогулянці зустрічається багато місць, де хочеться затриматись якомога довше. Піщаний пляж під соснами, найбіліша галька в затишному куточку серед скель і нереально красиве чисте море.

ГРЕЦЬКИЙ ОСТРІВ РОДОС
Відпочиваючи в Мармарисі для українців з біометричним паспортом є дуже хороша можливість відвідати острів Родос і побачити легендарний шматочок Греції. Всього 45 хв на паромі – і ви уже насолоджуєтесь казковими видами острова. Найзнаменитішим місцем на острові Родос, безумовно, є порт Мандраки з вузьким морським проходом, позначеним сьогодні двома колонами з висячими на них символами острова – оленями. Саме на місці цих колон в III столітті до н.е. знаходилися ступні 36-метрової статуї Колоса Родоського – одного з Семи чудес світу з античної версії. Порт Мандраки на острові Родос / Фото Юлія Корнійчук На самому острові можна побачити безліч цікавих архітектурних пам’ятників і скульптур, які за одноденний тур не можливо відвідати, однак відчути хоч трішки грецької культури все ж таки можна. Екскурсія з Мармариса на острів Родос на одну особу коштує близько 45 доларів (включаючи паром, сніданок і обід).

Будучи в Мармарисі, потрібно хоч раз відвідати вулицю барів, яку вважають найпопулярнішим місцем серед молоді.

BAR STREET (вулиця барів)
Bar Street налічує понад 80 різних ресторанів і кафе, величезну кількість нічних клубів і запальних дискотек, кожна з яких несе в собі неповторну атмосферу свободи і безтурботні веселощі. Найвідоміші клуби Мармаріса – Crazy Daisy, Areena, Back Street, High End -пропонують найрізноманітнішу музику і пінні вечірки.

Які нетуристичні місця слід побачити, щоб відчути атмосферу міста? Дивно, але далеко не всі знають, що в самому центрі Мармариса знаходиться фортеця, в яку ведуть затишні провулки Старого міста. Потрапити туди дуже просто – варто лише звернути на початку Bar Street направо. Там можна приємно погуляти ближче до вечора, адже звідти відкривається неймовірний вид на вечірнє місто. Ціна вхідного білету на територію фортеці котує близько 2 доларів.