logo
Наша місія - забезпечувати якісне і достойне туристичне обслуговування навіть найвибагливішому туристу, максимально реалізуючи потреби наших клієнтів.
+38(099)-358-18-19
+38(098)-103-56-56
moreturiv.com.ua@gmail.com
 

Фінальний етап розіграшу туру “ПОДОРОЖ ДО ЄВРОПИ”!

Турагенція «МОРЕ ТУРІВ» Івано-Франківськ / Акції, розіграші  / Фінальний етап розіграшу туру “ПОДОРОЖ ДО ЄВРОПИ”!

Фінальний етап розіграшу туру “ПОДОРОЖ ДО ЄВРОПИ”!

Турагенція «Море турів» м. Івано-Франківськ щиро вітає головного призера  Подорожі до Європи та всіх переможців туристичної вікторини🎁!!!

Всім присутнім щиро дякуємо за участь у Туристичній вікторині!  😉За Ваш чудовий настрій та посмішки на обличчі 😊!) Бажаємо Вам приємних подорожей, вражаючих відкриттів та незабутніх вражень разом із турагенцією «Море турів»!
Кожен учасник, правильно відповівши на запитання нашої вікторини отримував Подарунковий сертифікат на 50$ на подорож або клубну карту ТА “Море турів”, яка дарує власникові багаторазові накопичувальні знижки.

📢УВАГА! 📢 ТА “Море турів” проводитиме ще не один такий розіграш подорожі та інших подарунків! Наступного разу долучайтесь і Ви! 😉👈Слідкуйте за новинами на нашому сайті moreturiv.com.ua або в наших соціальних мережах:
ВК – https://vk.com/moreturiv_if
ФБ –https://www.facebook.com/groups/611487539019652/https://www.facebook.com/More.Turiv.m.IF/
Instagram – moreturiv.if
Долучайтесь до наших соц.мереж)

м.Івано-Франківськ, вул. Площа Ринок 1 (вхід з вул. Тринітарської), 3 поверх.

Підписуйтесь на розсилку гарячих турів 🔥на нашому сайті: http://moreturiv.com.ua, та будьте першими, хто дізнається про вигідні пропозиції від провідних туроператорів!!! 🌍

2                 5 6 7                                                    10                          12 13 14  16  18 19  22