Курорти Болгарії

СОНЯЧНИЙ БЕРЕГ – один з найдинамічніших курортів Болгарії, що розвиваються. Він розташований в південній частині Болгарської чорноморської Рів’єри, за 35 км від Бургаса і 95 км від Варни, недалеко від міста Несебр. Пляж курорту витягнувся майже на 10 км і покритий чистісіньким дрібним піском, місцями створюючим мальовничіі дюни. Курорт Сонячний берег також отримав екологічний приз “Синій прапор” за чисте повітря і море.

ЄЛЕНІТЕ клубний курорт, саме популярне місце для сімейного відпочинку з дітьми. Новий, збудований за новими стандартами, комплекс Еленіте знаходится за 9 км від курорту Сонячний Берег, гора Стара Планіна, закриває курорт від прохолодних вітрів, завдяки чому, тут дуже м`який и теплий мікроклімат.
На території Єленіте знаходиться багато ресторанів, барів, інтернет клубів, міні-базари з магазинами сувенірів, супермаркет, пункт обміну валюти, медичний пункт, сейфи для збереження особистих речей, два відкритих басейна. Єленіте дуже динамічно розвивається та з кожним роком все збільшується кількість туристів які побувавши раз знову хочуть повернутись…

НЕСЕБР є спадкоємцем давньофракійського міста Мессемврія. Стара частина міста в 1956 р. була оголошена архітектурно-археологічним заповідником, який включає античну стіну з коморами (VI-V ст. до н.е.) і церкви V-VI і Х-XIV ст. Завдяки своєму неповторному колориту і чудовій архітектурі Несебр був включений в список об’єктів світової культурної спадщини ЮНЕСКО. Близько 60 міських будинків періоду болгарського Відродження ХVIII-XIX ст. об’єднані в декілька ансамблів. Збереглися три старовинні млини, будівля старої турецької лазні ХVIII століття. У 1958 р. було виявлено несебрський золотий скарб.

ЗОЛОТІ ПІСКИ курорт знаходиться на 18 км північніше м.Варни серед мальовничого лісу і є другим за величиною курортом після Сонячного берегу. Свою назву курорт отримав через ніжний золотистий дрібнозернистий пісок, який щедро розсипаний уздовж всього узбережжя. Гордістю Золотих Пісків є цілющі мінеральні джерела. Курорт отримав міжнародну нагороду „Синій прапор” за створені екологічні умови на болгарському чорномор’ї. Пляжний сезон триває з травня по жовтень. Це ідеальне місце для спокійного сімейного відпочинку і відпочинку з дітьми.

АЛБЕНА один з найсучасніших курортних комплексів Болгарії – розташований за 35 км від м. Варна і за 15 км від “Золотих Пісків”, в красивій затоці північного чорноморського узбережжя Болгарії. В Албені найширший в Болгарії пляж – 200-300 м з світло-золотистим чистесеньким піском, тут спокійне тепле море, глибина якого на відстані 100-200 м від берега не перевищує 1,6 м. Курорт Албена – володар нагороди “Синій прапор” за екологічну чистоту. Повітря в Албені кристально чисте – це пов’язано з тим, що курорт межує з природним заповідником. Албена – перший приватний курорт в країні, приватизований як єдиний комплекс. Головна його перевага – це європейська якість сервісу, тому ціни тут трохи вищі, ніж на інших курортах Болгарії. Через невелику кількість готелів туристів тут зазвичай менше, ніж, наприклад, на курортах Золоті піски і Сонячний берег.

СВ. КОСТЯНТИН та ЄЛЕНА – найстаріший курорт на болгарському узбережжі Чорного моря. Розташований за 9 км від м. Варни, в зеленому лісовому масиві серед красивих сосен. Наявність мінеральних джерел, дає можливість не тільки відпочити, але і відновити своє здоров’я. Курортний комплекс має добре розвинену інфраструктуру, велику кількість розваг, ресторанів і барів на будь-який смак. До ваших послуг – міні-потяг, який доставить Вас в будь-яку точку курорту.

ОБЗОР – невелике містечко розташоване між Варною (60 км) і Бургасом (60 км). Обзор є тихим і красивим морським курортом з прекрасними і просторими пляжами, спокійним морем, свіжим гірським повітрям і красивими околицями. Містечко розташоване на березі моря, воно пропонує затишну атмосферу і неповторний національний колорит, характерне для маленьких міст Болгарії. Численні архітектурні і керамічні фрагменти, залишки кріпосних стін свідчить про його тисячолітню історію. На місці сучасного Обзору переселенці з Месамбрії (Несебр) заснували морську колонію Навлох.
В наші дні Обзор є привабливим курортним і туристичним центром. Поєднання морського і гірського повітря, що рідко зустрічається, сприяє кліматолікуванню і профілактиці багатьох захворювань, як у дорослих, так і у дітей. Гірська частина приміської зони з її мінеральними джерелами і красивими лісовими полянами є відповідним місцем для пікніків і прогулянок. Обзор постійно змінює свою зовнішність, будуються нові сучасні готелі, затишні сімейні пансіонати, безліч ресторанчиків, кафе і магазинів.

СОНЯЧНИЙ ДЕНЬ – тихий затишний комплекс із 4 готелів, розташований прямо на пляжній смузі в 10 км від м. Варна й впритул примикає до курорту Св. Костянтин і Єлена. Тут панують мякий клімат та чисте повітря.Сонячний день приваблює, крім пляжного відпочинку й лікування, прекрасними можливостями для конгресного туризму: конференц-зали із сучасним аудіо- і відеоустаткуванням, ”відеостіна”, системи синхронного перекладу, факсимільний зв’язок, Інтернет, копіювальна техніка й багато чого іншого.
В основному курорт Сонячний день пропонує тихий, спокійний відпочинок на морі в поєднанні з бальнеолікувальними програмами в сучасних оздоровчих центрах.

КРАНЕВО – курортне селище розташоване на відставні 5 км на південь від Албени і 12 км від Золотих пісків.
Чистий золотистий пляж, спокійне море, близькість до двох великих курортних комплексів чорноморського узбережжя, регулярні автобусні тури до Албени, Золотих пісків і Варни, неймовірно низькі ціни та, звичайно ж, безліч ресторанів з національною болгарською кухнею.
Зараз у Кранєво переважають маленькі затишні готелі, сімейні готелі та приватні квартири, одночасно зі збереженими базами.
Смуга пляжу завширшки більше 30 м.
Глибина моря збільшується поступово, що робить воду більш доступною для дітей.

РІВ’ЄРА знаходиться в 18 км на північ від Варни, недалеко від курорту Золоті Піски. Він розташований в мальовничому місці біля моря, оточений прекрасним парком і має власний пляж. Рів’єра пропонує комфортні умови для сімейного відпочинку  та відпочинку з друзями.
Рів’єра створена на базі колишньої урядової резиденції, яку відвідували шах Ірану, віце-канцлер Німеччини, президент Мексики і прем’єр-міністр Індії. Сьогодні Рів’єра – дорогий і престижний курорт в Болгарії.
Туристам на курорті Рів’єра пропонується повний спектр розваг: водні види спорту на пляжі, купання в басейнах з мінеральною водою, нічні бари і дискотеки, spa-центри і бальнеолікування. Конференц-зали в готелях Рів’єри обладнані найсучаснішою технікою для проведення конгресів і семінарів. Для любителів спорту в розпорядженні тенісні корти, кінна база – школа верхової їзди; боулінг; яхти, водні лижі, серфінг, водні велосипеди, банани, джети, водні парашути, підводне плавання
Відпочинок на Рів’єрі орієнтований на найвимогливіший смак – Рів’єра по праву вважається найбільш елітним та престижним курортом Болгарії.

Курорт ДЮНИ розташований на півдні узбережжя природному піщаному пляжі довжиною 4,5 км і отримав своє ім’я від мальовничих дюн, що прикрашають морський берег в 46 км від а / п м. Бургас. Тут сонце світить 250 днів у році, в повітрі носиться аромат моря і соснового лісу. Атмосфера Дюни – комфорт і романтика. Тут, по сусідству із затокою Алепо, перелітні птахи облюбували собі місце для відпочинку, що саме по собі говорить про унікальність екологічного середовища. Курорт складається з 3-х основних зон, кожна з яких сприймається як невеликий самостійний ансамбль.
Відкрита на південь затока захищена від північних вітрів, от чому тут рай для любителів водних видів спорту – яхтингу, віндсерфінгу, водних лиж, парашута, водних велосипедів і інших.

ПОМОРІЄ розташоване на вузькому скелястому півострові. З півночі з ним межує Поморійськоє озеро (лагуна), витягнуте паралельно морському берегу. Довга піщана коса, що відокремлює лагуну від моря, є прекрасним пляжем. Поряд з Поморійським озером знаходиться грязелікарня. Цілющі грязі лагуни успішно лікують ряд хронічних і гінекологічних захворювань, наслідки травм, дископатію, стани після тромбофлебіту, хронічні форми суглобового ревматизму і інші запальні захворювання. Завдяки цілющим грязям і іншим сприятливим природним чинникам Поморіє перетворився на відомий бальнеологічний, кліматологічний і приморський курорт.

СВЯТИЙ ВЛАС – один з наймолодших курортів Болгарії. Це невелике містечко (біля 3000 мешканців ), розташоване в 5 км. від Сонячного  Берега і в 9 км. від Несебра. З берега Святого Власа можна побачити старовинне місто Несебр, яке розташувалось  на протилежному березі великої затоки. Пляж курорту  довжиною біля півтора кілометра з невеличкими бухточками , а гірський  масив Стара Планина місцями підступає майже до самого берега. Курорт почав активно розвиватись в останні роки та став альтернативою більш активному та людному Сонячному Берегу. Відпочинок  у Святому Власі дозволяє насолодитися всіма перевагами нової інфраструктури без шуму та гаму наперевагу великим курортам.

СОЗОПОЛЬ – одне з прадавніх грецьких поселень на берегах Чорного моря, розташований в   70 км.  на південь від Сонячного Берега і  в 45 км. від аеропорту Бургас.  Колись тут існувала старогрецька колонія, відома як “Аполлонія Понтіка”, що отримала свою назву на честь Аполлона, заступника мореплавців.
Два прекрасні піщані пляжі обіймають маленьке рибальське селище і вже декілька  десятиліть Созополь залучає артистичні таланти Болгарії. Це приводить до цікавого співжиття місцевого населення і артистів з туристами зі всіх кінців світу. У двох частинах міста – Старою і Новою можна побачити безліч археологічних і культурних пам’ятників. Театральні постановки, концерти, шоу-програми, багато численні ресторанчики і місця розваг, екскурсії на човні, яхт-клуби, природні і підводні пам’ятки – все це перетворює живописний Созополь на райське місце для відпочинку. Місто розташоване в південній частині Бургаської затоки і налічує 5 000 жителів. Три сфери є особливо важливими для економічного розвитку міста: туризм, сільське господарство і рибний промисел. Раз на рік, в дні проведення традиційних свят мистецтв „Аполлонія” Созополь перетворюється на магічне місце із захоплюючою артистичною атмосферою. У фестивалі беруть участь болгарські та зарубіжні представники різних шкіл мистецтв. На початку вересня впродовж 10 днів кращі музиканти, танцюристи, поети, театрали і представники кіно показують свої твори.
Місто роздільне на дві частини: старе місто, розташоване на півострові, і нове, в якому і розмістилася велика частина готелів Созополя. Стара і нова частини міста розділені зеленим парком. Берегова смуга відрізняється наявністю великої кількості природних бухт, в яких розташовуються любителі відокремленого пляжного відпочинку.
Місто розташоване на півострові, старовинна  його частина – є  архітектурним заповідником  під егідою ЮНЕСКО. Впродовж багатьох десятиліть вузькі і круті вулички Созополя, його старовинні дерев’яні будинки, з еркерами залучали сюди художників і письменників. Сьогоднішнє місто – це неймовірна суміш церков, потопаючих в садах будинків кінця минулого століття і достатку сучасних ресторанів, барів, нічних клубів і  дискотек.

РУСАЛКА – це туристичний комплекс розташований на відстані 40 км на північ від Албени і 15 км від мису “Каліакра”. В селищі розташовано більше 600 будиночків. Пропонується єдина у своєму роді спортивна екіпіровка, оригінальна система харчування (все включено) і багатий вибір відеокасет і розваг і для дорослих і для дітей. Недоторкана природа та шум моря створюють привабливі умови для незабутнього відпочинку.

А ВИ вже обрали свій відпочинок в Болгарії? Якщо ж ні телефонуйте 📱+380993238155, +380684034568 – менеджер Яна
м.Івано-Франківськ, вул. Площа Ринок 1 (вхід з вул. Тринітарської), 3 поверх.

Підписуйтесь на розсилку 🔥гарячих турів 🔥на нашому сайті: http://moreturiv.com.ua, та будьте першими, хто дізнається про вигідні пропозиції від провідних туроператорів!!! 🌍

comments powered by HyperComments