египет4-300x200

Гарячі тури в Єгипет з турагенцією «Море турів» м. Івано-Франківськ!

Єгипет – країна сонця та фараонів! Відпочинок в цій країні запам’ятається всім любителям таємниць, теплого моря, м’яких пісків та казкової краси коралів. Вас чекають неперевершені пам’ятки старовини, чудові музеї та відомі піраміди. І все це за доступними цінами! Адже, турагенція «Море турів» м. Івано-Франківськ пропонує найнижчі ціни на туристичному ринку! Завітайте в наш офіс за адресою Площа Ринок, 1 та переконайтесь самі!

Отже, який регіон Єгипту обрати для відпочинку? Всім відомо, що найпопулярніші курорти Єгипту розміщені в Шарм-ель-Шейху та Хургаді.

Шарм-ель-Шейх знаходиться на самому Синайському півострові. Мальовничі бухти, в яких зручно розташувалися сучасні готелі, зачаровують гостей своєю красою. А незвична різноманітність підводного світу Червоного моря, нікого не залишить байдужими! Клімат дозволяє відпочивати тут круглий рік!

В Шарм-ель-Шейху  не доведеться сумувати і  поціновувачам історії. Туристам пропонується велика кількість екскурсій. Ви можете піднятися на  легендарну гору Мойсея, завітати в монастир св. Катерини, подивитись на стародавні піраміди Єгипту, відвідати таємничий Луксор і багато іншого. В Шарм-ель-Шейху розташований  відомий природний заповідник Рос Маххамед, якому немає рівних за кількістю і різноманітністю екзотичної флори і фауни. Ще одним природним пам’ятником Шарм-ель-Шейха є кольоровий каньйон. Це унікальне природне утворення входить в десятку найбільших каньйонів у світі. А ось любителів гострих відчуттів чекає занурення в глибини підводного світу чи сафарі по пустелі на квадрациклах.

Хургада – це 40 км. пологих, золотих, піщаних пляжів, які розходяться від історичного центру Дахар в південному і північному напрямку. Паралельно пляжам тягнеться лінія колоритних готелів.

Пам’ятки Хургади зосереджені в історичному центрі – в Дахар. До них відноситься мечеть Абдульхасана Ельшазі, коптська церква, міський акваріум. У порту побудований розважальний комплекс «Нью-Марина» з атракціонами, яхтовим причалом і стилізованими ресторанами. У південній частині курорту зведений величезний  театр-палац, схожий на «Діснейленд». Основний напрямок екскурсій, доступних з Хургади, – це знамениті «комори фараонів» Гізи, Хавара, Абу-Сімбелі, «місто мертвих» Луксор, Фаюм, а також бальнеологічні центри Сафаги і Крокоділлополь.

Отже, відпочивайте в Єгипті, який тішить своїх гостей теплим сонцем, чистими пляжами, сучасними готелями, історичними пам’ятками та різноманітними розвагами! А турагентство «Море турів» м. Івано-Франківськ подарує Вам цей неперевершений відпочинок ще й за доступною ціною! Адже, в нашій турагенції щодня є в наявності більше 100 гарячих турів в будь-який куточок світу! Ми чекаємо Вас за адресою: м. Івано-Франківськ, Площа Ринок, 1 (вхід з вул. Тринітарська). Тел. +380664958954, +380684034568,  +380507316948

egipet_5египет4

comments powered by HyperComments