logo
Наша місія - забезпечувати якісне і достойне туристичне обслуговування навіть найвибагливішому туристу, максимально реалізуючи потреби наших клієнтів.
+38(099)-358-18-19
+38(098)-103-56-56
moreturiv.com.ua@gmail.com
 

Що варто знати про відпочинок у Єгипті в січні?

Турагенція «МОРЕ ТУРІВ» Івано-Франківськ / «Цікаво знати»  / Що варто знати про відпочинок у Єгипті в січні?

Що варто знати про відпочинок у Єгипті в січні?

Курорти Єгипту – це ідеальне місце для українського туриста, адже вони поєднують в собі масу плюсів: порівняно близьке розташування, яскраву екзотику і дивовижний колорит. Якщо ви поставили собі за мету відвідати цю унікальну найдавнішу країну, вам слід знати, яка погода в Єгипті, для того, щоб розпланувати свою відпустку правильно і отримати очікувані враження.

Незважаючи на те, що в січні в Єгипті спеки немає, цей сезон користується попитом, оскільки характеризується масою плюсів і переваг:
🎈лояльне ціноутворення – на відпочинок, період з 10 по 20 число є найбільш доступним у фінансовому плані.
🎈температура – море тримає 22-градусну температуру, а повітря гріється до 25. До вечора стовпчик термометра опускається в середньому до 15 градусів тепла. При такій температурі можна вільно купатися, та й засмага гарантована.
🎈малолюдно – Вам не доведеться стикатися з проблемами бронювання номерів, відсутністю місця біля басейну або переповненим пляжем, оскільки туристів в цьому місяці приїжджає не дуже багато.

Тому, якщо ви цієї зими ще не відпочивали, тоді січень – це найкраща пора, щоб це зробити!
ТА “Море Турів” пропонує своїм туристам НАЙВИГІДНІШІ ціни на найпопулярніші цієї зими напрямки!
За детальнішою інформацією звертайтесь за телефонами: 0507316948, 068731877
Також запрошуємо Вас завітати до нашого офісу, який знаходиться за адресою, м. Івано-Франківськ, Площа Ринок 1, 3 поверх.