Im  Glanz vieler Lichter erstrahlt  der Weihnachtsmarkt von Annaberg-Buchholz. Seit 1510 als Nikolausmarkt historisch nachgewiesen, zählt er zu den ältesten Weihnachtsmärkten in Deutschland. In diesem Jahr stehen 84 Verkaufsbuden mit erzgebirgischen Erzeugnissen und regionaltypischen Leckereien auf dem Markt. Die angestrahlte St. Annenkirche, die größte spätgotische Hallenkirche Sachsens (Mitte), das Rathaus (links) und der festlich illuminierte Weihnachtsbaum stimmen die Besucher auf das bevorstehende Fest ein. Foto: Wolfgang Thieme

10 кращих Різдвяних ярмарок Європи

У Європі в період з листопада по січень організовуються святкові ярмарки. Відвідування таких різдвяних ринків – це вже добра сімейна традиція в багатьох країнах. Там можна спробувати святкові ласощі, прикупити різних новорічних прикрас, відвідати тематичні фестивалі, які якраз проводяться в цей період.

Похожее изображениеСтрасбург
Перший ярмарок у Франції була організована саме тут в 1570 році. Тепер сюди щорічно приїжджають тисячі людей, так як Страсбург став визнаною “столицею Різдва”
З 28 листопада до 31 грудня 2014 на різних площах Страсбурзі будуть проходити 10 тематичних ярмарків з традиційними для Ельзасу солодощами, новорічними прикрасами, сувенірами і винами.
Головний ярмарок у Страсбурзі знаходиться на площі перед Собором. Впродовж усього святкування організовуються вуличні вистави та концерти.

christmas-markets-strasburg-stolicya-rizdva1-528x352

Прага
У Празі працюють 6 ярмарків, головні з них відкриваються на Вацлавській і Староміській площах.
Ялинка починає світитися приблизно в 17:00, організовуються концерти та театральні вистави. На площі можна побачити вертеп, ясла з біблійними тваринами, покататися на поні. Обов’язкові потрібно спробувати яблучний сидр з корицею і трдельнік, коліно вепра.
З сувенірів – прикраси на ялинку з богемського скла.
Дати проведення: 01 – 31 грудня

christmas-markets-praga-528x352

Кельн
У місті організовується кілька ярмарків, головна з них знаходиться на площі Будинок (Domplatz). навпроти Кельнського собору. Тут варто новорічна ялинка, грають вуличні музиканти і проходять різні перфоменси та різдвяні виставки.
На Старій площі (Alter Markt) біля Ратуші стоять каруселі, ляльковий театр і будиночок Санти. На Новій площі (Neumarkt) працює ярмарок Ангелів і великий каток. Тривалість ярмарків – з 25 листопада до 23 грудня.

christmas-markets-keln-528x352

Відень
Щорічно у Відні організовують 11 різдвяних ярмарків. На головній площі міста Rathausplatz, перед міською Ратушею, проводиться найбільший ярмарок Christkindlmarkt з ляльковим театром і каруселями.
У більш ніж 150 кіосках можна купити глазуровані пряники, глінтвейн, смажені каштани і багато різдвяного декору ручної роботи. Для дітей організують майстер-класи з виготовлення ялинкових прикрас та випічці печива.
Тривалість роботи з 16 листопада до 24 грудня з 10:00 до 21:30.

christmas-markets-viden-528x352

Мюнхен
У Мюнхені з 27 листопада по 24 грудня працюватиме 26 різдвяних ярмарків, відкриття в 09: 00-11: 00, закриття в 20: 00- 22:00 залежно від ринку.
Найпопулярніша ярмарок відкривається на Маріенпляц (Marienplatz) перед Ратушею, тут крім 150 кіосків з сувенірами та солодощами можна покататися на каруселі і помилуватися ялинкою. висотою 30 метрів. Усередині Ратуші працює “небесна майстерня” для маленьких дітей, де їх навчать самостійно виготовляти новорічні подарунки.
Також популярна ярмарок Кріпперлмаркт (Kripperlmark) на вулиці Neuhauser Strasse – тут можна купити маленький Різдвяний Вертеп.

christmas-markets-myunxen-528x352

Дрезден
Найстаріша і колоритна ярмарок у Німеччині, вперше була організована в Дрездені в 1434 році. Крім традиційних новорічних сувенірів і різдвяної випічки, варто спробувати солодкий фруктовий кекс – “Dresden Christstollen”. Кожну другу неділю грудня в місті проводиться фестиваль цих кексів.
Працює ярмарка з 28 листопада по 24 грудня на площі Dresden Altmarkt square з 10:00 до 21:00 щодня.

christmas-markets-drezden-528x352

Нюрнберг
Ярмарок в Нюрнберзі називається Christkindlesmarkt і має 400 річну історію. Головну ярмарок проводять на центральній площі Старого міста – Ринкової (Hauptmarkt). Ярмарок відкривають церемонією обрання “Дитя Різдва” – це дівчина у віці від 16 до 19 років, яка символізує прихід Різдва.
Традиційні частування – глінтвейн, баварські ковбаски, мигдальні пряники і зацукровані фрукти.
Працює ринок буде з 28 листопада до 24 грудня з 10:00 до 21:00

christmas-markets-nyurnberg-528x352

Брюссель
Різдвяний ярмарок в Брюсселі розтягується по вулицях майже на 2 км, від Grand Place в Place Sainte-Catherine.
Серед 200 кіосків з новорічними сувенірами, відкривають каток і колесо огляду з якого добре видно новорічний ринок з ілюмінацією. Варто спробувати бельгійські вафлі і шоколад.
Графік роботи: з 28 листопада до 5 січня з 12:00 до 21:00.

Christmas markets Брюссель

Ліль
Ярмарок проходить у центрі міста в районі Place Rihour. Існує цікава традиція: місцевий Пер Ноель (Дід Мороз) стрибає з 80-метрової дзвіниці вниз – це символізує його прихід, і прихід Різдва. Особливість новорічного ринку – гігантське колесо.
Відкривається ярмарок 19 листопада, закривається – 30 грудня.

Christmas markets Лілль

Берлін
Щорічно в Берліні організовується більше 50 Новорічних ярмарків, їх формат від міні-ринків і до цілих різдвяних сіл.
Вибір новорічних сувенірів ручної роботи, етно виробів і традиційних різдвяних частувань просто величезний.
Графік роботи: з 24 листопада по 31 грудня з 11:00 до 21:00, крім всіх понеділків.

Christmas markets Берлін

Зимові ярмарки вже стали невід’ємною частиною святкування Різдва в Європі. Вони створюють особливу атмосферу свята в кожному місті.

comments powered by HyperComments