logo
Наша місія - забезпечувати якісне і достойне туристичне обслуговування навіть найвибагливішому туристу, максимально реалізуючи потреби наших клієнтів.
+38(099)-358-18-19
+38(098)-103-56-56
moreturiv.com.ua@gmail.com
 

ТОП-10 НАЙРОМАНТИЧНІШИХ МІСЦЬ У СВІТІ

Турагенція «МОРЕ ТУРІВ» Івано-Франківськ / «Цікаво знати»  / ТОП-10 НАЙРОМАНТИЧНІШИХ МІСЦЬ У СВІТІ

ТОП-10 НАЙРОМАНТИЧНІШИХ МІСЦЬ У СВІТІ

⃣ Венеція. Канал Гранде
Уздовж Венеції в’ється канал, який за своєю формою нагадує букву «S», його ширина сягає шість метрів. Для того, щоб не пропустити жодної прекрасної будови, оглянути всі замки просочені романтикою, треба сісти на пароплав №1, який відправляється з зупинки «Піаццале Рома».

⃣ Індія. Тадж-Махал
Думаю всі знають легенду про Тадж-Махал, і знають, що збудував його Шах Джахан, на честь своєї померлої коханої Мумтаз Махал. Він дуже важко переносив її смерть і вирішив увічнити її пам’ять ось таким чином. Тадж-Махал – це розкішний палац з білосніжними фасадами. На заході ж він забарвлюється в ніжно рожевий колір.

⃣ Мальдіви
На цьому острові у закоханих є можливість сховатися від сторонніх очей. Обійти його можна за 15 хвилин! Це просто справжній рай, мрія кожного опинитися серед пальм, на білому піску і на березі океану. Обов’язково катайтеся на човні dhoni, який обладнаний скляним дном. Таким чином ви зможете побачити всю красу підводного світу!

⃣ Великобританія. “London Eye”
Якщо ви потрапили в Лондон, то обов’язково сходіть на “London Eye” – Лондонське колесо огляду. Місця на даному атракціоні до 14 лютого починають бронювати задовго до передбачуваної дати. Це не тільки найромантичніше місце Великобританії, але і найбільше колесо огляду в Європі. Висота на максимальній позначці досягає 140 метрів!

⃣ Греція. Ойя, Санторіні (Oia, Santorini)
Багато закоханих пар, які вже побували в сонячній Греції стверджують, що ще ніде вони не бачили такого прекрасного і незабутнього заходу, як на Санторіні. Це місце просто ідеальне…

⃣ Марокко. Марракеш
Усього кілька годин польоту і ви потрапите в абсолютно інший світ. Марракеш є серцем Марокко, і має другу назву «Червоне місто». Гуляючи по його вуличках ви зможете побачити казкарів, музикантів, танцюристів, фокусників, акробатів. Їх маніпуляції просто чудово поєднуються з дивовижними ароматами тропічних квітів і додадуть у вашу подорож максимальне почуття романтики і кохання.

⃣ Італія. Чінкве Терре (Дорога любові)
Назва «Дорога Любові» народилася самостійно. Перші ж туристи були настільки зачаровані красою околиці, що мимовільно охрестили її саме цією назвою. Подорожувати по ній можуть тільки одружені пари, так як Італійці вважають, що якщо по ній пройдуться просто закохані, їхні стосунки не зможуть закінчитися Happy End-ом.

⃣ Італія. Isola Bella (Ізола Белла)
У перекладі назва острова перекладається як гарний острів, й як не дивно, він повністю виправдовує своє ім’я! Від сезону до сезону одні яскраві квіти змінюються іншими, приносячи цьому острову вибух кольору, а його відвідувачам шквал позитивних емоцій.

⃣ Австралія. Сідней
Саме це місто, на думку романтиків, вважається найкращим для того, щоб зробити пропозицію руки і серця. Воно просто переповнене чудовими затишними куточками для закоханих.

🔟 Нью-Йорк. Центральний парк
Цей Парк зайняв перше місце в списку Парків Сша. Особливо чарівно парк виглядає восени, коли численні дерева фарбують різнокольоровими фарбами! Побачення в такій обстановці пройде на Ура!