logo
Наша місія - забезпечувати якісне і достойне туристичне обслуговування навіть найвибагливішому туристу, максимально реалізуючи потреби наших клієнтів.
+38(099)-358-18-19
+38(098)-103-56-56
moreturiv.com.ua@gmail.com
 

ТОП-8 НАЙОРИГІНАЛЬНІШИХ КРАЇН! ДИВОВИЖНІ КРАЇНИ НАШОЇ ПЛАНЕТИ!

Турагенція «МОРЕ ТУРІВ» Івано-Франківськ / «Цікаво знати»  / ТОП-8 НАЙОРИГІНАЛЬНІШИХ КРАЇН! ДИВОВИЖНІ КРАЇНИ НАШОЇ ПЛАНЕТИ!

ТОП-8 НАЙОРИГІНАЛЬНІШИХ КРАЇН! ДИВОВИЖНІ КРАЇНИ НАШОЇ ПЛАНЕТИ!

⃣ Країна з 3 мільйонами озер – Канада.
У Канаді знаходиться більше 60 відсотків озер
світу, їх настільки багато, що точна їх кількість невідома. У деяких регіонах на кожні 100 кв. км припадає понад 30 озер.

⃣ Країна, в якій більше ніж 17500 островів – Індонезія
Індонезія складається більше ніж із 17 500 островів з повною береговою лінією в 81350 км. Приблизно 6000 з островів населяються. Найбільші острови – Ява, Суматра, Борнео, Сулавесі, Балі, Ломбок і Флорес. Індонезія містить 10-15 відсотків коралових рифів у світі.

⃣ Країна пустелі – Лівія
Лівія – країна з найвищим відсотком пустелі (99%). Лівійська пустеля, яка покриває більшу частину Лівії, є одним з найбільш посушливих місць на Землі. У деяких місцях можуть пройти десятиліття без дощу і навіть в високогір’ях опади бувають рідко, раз в 5-10 років.

⃣ Країна з найменшою щільністю населення – Монголія
Країною з найнижчою щільністю населення в світі є Монголія, щільність населення близько 4,4 чоловік на квадратну милю (1,7 чол./Кв.км). У Монголії 2,5 мільйона чоловік займають більше 600000 квадратних миль землі (близько 1560000 кв км). Велика частина цього населення проживає в міських районах, так як розвивати в великих пустелях Монголії пасовища досить складно, зокрема через посуху і пилові бурі, в результаті чого деякі частини країни майже такі ж самі пустинні як і в часи Чингісхана.

⃣ Країна в джунглях – Сурінам
Площа лісів становить 14,8 млн. га (57 000 квадратних миль), що становить 91% від загальної площі земель Суринаму (16,3 млн. га, або 63 000 квадратних миль). Великий ліс Сурінаму і низька чисельність населення, близько 400 тисяч в столиці і прибережних містах, дають йому один з найнижчих показників вирубки лісу в світі. Лише 5 відсотків населення живе в тропічних лісах, це корінні народи і шість племен негрів – нащадки рабів-утікачів, які відтворили лісові суспільства кілька століть назад і сьогодні зберігають свій традиційний західно-африканський стиль.

⃣ Країна, що знаходиться нижче рівня моря – Нідерланди
Половина території Нідерландів знаходиться нижче рівня моря. Нижче рівня моря проживає більше ніж 60 відсотків населення країни – 15,8 млн. чоловік. Тільки на півдні Нідерландів місцевість підвищується до 30 метрів і більше.

⃣ Країна, яку відвідує найменше туристів – Тувалу
Це одна з найменших країн в світі. Тувалу знаходиться на півдорозі між Австралією і Гаваями, і за прогнозами буде першою країною, яка зникне під водою, коли глобальне потепління підніме рівень моря досить високо. Крім того, сюди дуже складно дістатися і дуже дорогі рейси з Фіджі. Тувалу відвідує в цілому 1100 туристів в рік.

⃣ Країна-континент – Австралія
Австралія є єдиною країною в світі, яка охоплює весь континент (на будь-якому іншому континенті знаходиться більш ніж одна країна). Це єдина країна яка є континентом, і континент який є країною. Це шоста за величиною країна в світі, з загальною площею 7686850 кв км, вона трохи менша ніж 48 штатів США і в 31,5 рази більша ніж Сполучене Королівство.