logo
Наша місія - забезпечувати якісне і достойне туристичне обслуговування навіть найвибагливішому туристу, максимально реалізуючи потреби наших клієнтів.
+38(099)-358-18-19
+38(098)-103-56-56
moreturiv.com.ua@gmail.com
 

Тури по Україні!!!

Тури по Україні!!!

Якщо ви вирішили поєднати свій відпочинок в рідній Україні, тоді завітайте в турагенцію “Море турів” м. Івано-Фраківськ, наші менеджери ознайомлять вас з різноманітністю турів по Україні!

В нас ви зможете обрати як екскурсійний тур по Україні так і відпочинок біля озера чи моря. Найпопулярнішими туристичними місцями України є Прикарпаття, Карпати, Закарпаття, Подільські Товтри, Волинь та Приморські зони. Отож, помандруймо?

Екскурсійні тури по Україні.

Львів – місто, яке зачаровує з першого погляду! Побувавши у Львові ви маєте можливість пройтися місцями, по яких ходили королі Польщі та імператори Австрії, подивитися самі знамениті і красиві проспекти і пам’ятки архітектури, побувати на відомому Личаківському цвинтарі та вийти на саму високу точку міський парк Високий замок, де відкривається незабутня панорама дивовижного Львова.

Умань –  поєднання  дивовижної краси тутешньої природи та стародавніх пам’яток архітектури. В Умані знаходиться так званий Буцький каньйон, якого ще називають “Маленькою швейцарією”, національний заповідник “Качанівка” та багато інших  історико-культурних місць.

Чернівці – одне із найкрасивіших міст Європи, місто контрастів. Тут ви зможете подивитися на різнобарвні архітектурні пам’ятники, та вас захопить видовище Миколаївської церкви. Миколаївська церква майстерно виконана будівельниками так, що створює враження, ніби будівля гойдається і ось-ось упаде.

Кам’янець-Подільський  – це музей під відкритим небом. У місті є багато цікавих об’єктів, розмальованих будинків та визначних місць. Саме місто поділяється на дві частини – сучасну та історичну, які з’єднані Замковим мостом. Кам’янець-Подільський славиться старовинними будівлями, насамперед старою Фортецею, яка є складовою частиною Національного історико-архітектурного заповідника “Кам’янець”, що належить до “Семи чудес України”.

Відпочинок у Карпатах – в будь-який сезон і період року приваблює туристів! Чистий воздух, гірські річки, багата природа і сучасна туристична інфраструктура заманить вас у дивовижний світ! Відвідайте Ворохту, Яремче та найбільший гірськолижній курорт України – Буковель, що знаходиться на висоті 920 метрів над рівнем моря.

В Україні багато цікавих місць, в яких ви ще не бували! Помандруйте в Онешківську пустелю – це 200 гектарів гарячого піщаного моря, яке приховує на своєму дні багато таємниць. Чи відвідайте найдовшу у світі гіпсову печеру Оптимістичне, яка розташована на Тернопільщині або обирайте свій напрямок екскурсії разом з турагенцією “Море турів”м. Івано-Франківськ!

Відпочинок біля озера чи в термальних водах Закарпаття!

Бажаєте більш спокійний відпочинок? Тоді оздоровлюйтесь у термальних джерелах мальовничого куточка України – Закарпатті! На Закарпатті налічується понад 50 термальних джерел різної мінералізації. Найпопулярнішими осередками термальних купалень є село Берегове, Косино, Велятино, Довге та місто Мукачево. Кожне із джерел має свій хімічний склад та застосовується для лікування окремих захворювань.

Відпочинок біля озера Синевір, яке розташоване в Міжгірському районі Закарпатської області, здивує вас надзвичайно мальовничими та величними краєвидами.

Побувайте на Солених озерах в Солотвино. Тут ви можете не тільки відпочити, а й  поправити здоров’я. Це відпочинок для тих, хто  хоче поєднати Карпати з пляжним відпочинком.

Озеро Світязь – це найглибше озеро природного походження в Україні, яке знаходиться недалеко від селища Шацьк на Волині. Озеро вважається найбільшим озером у групі Шацьких озер.

Відпочинок на морі!

Якщо ви все ж таки віддаєте перевагу відпочинку біля моря, то пропонуємо вам відпочинок на Чорному морі в Херсонській, Миколаївській та Одеській областях. Найпопулярніші морські курорти в цих областях це в столиці українського гумору – Одесі, в Затоці (Одеської області), в Залізничному порті (Херсонської області) та в Коблево (Миколаївської області). Обирайте ці чи інші причорноморські курорти України та насолоджуйтесь відпочинком.

Завітайте в турагенцію “Море турів” в м. Івано-Франківську і наші менеджери допоможуть вам обрати найкращий вид відпочинку в Україні саме для вас!!!